TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
jQuery Slider
İŞYERİ EĞİTİMİ DÖNEM TERCİH SONUÇLARI

2019-07-03

4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN KESİNLEŞMİŞ İŞYERİ EĞİTİMİ DÖNEMLERİ

GÜZ DÖNEMİNDE İŞYERİ EĞİTİMİNE GİDECEK ÖĞRENCİLER   BAHAR DÖNEMİNDE İŞYERİ EĞİTİMİNE GİDECEK ÖĞRENCİLER
153301021 Ahmet Kılıç 163311016 Özge Ergezer
143311018 Emine ulaş 153311013 Feyza Bağıröz
173311088 Elif Zehra Karabiber 163311022 Rumeysa Şafiye Aydın
163311038 ENES YILDIZ 153311031 Demet DOĞRUYOL
163311026 Mehmet Ali Seyhan 163301067 Furkan ÇELİK
153301025 Melih KORKMAZ 153301067 Nisan Şaza colha
163301025 Muhammed Akkaynak 163301042 Cemre Nur Yanıkkaya
163311012 Alperen Çerezci 163311044 Kadir Alper SEVEN
163301074 ali can yücel 163301018 Beyza Nur TOPRAK
163311033 Hasan Bezan BAYSAL 163301012 Furkan Arslan
173301089 Mustafa YURDAKUL 183301079 Burak Behlül Ölmez
163301035 Muhammed Alperen Uzun 153311063 Furkan GÖKÇÜL
173301087 Fırat KARA 153311055 Gizem Nur Körçoban
163301047 Yasin Ocak 163311028 Necati Furkan Alptekin
163311045 Gizem Kıyak 153301046 Semanur KARAÇAM
153311046 Kadriye Nur ERMAN 163301010 Semih Ünal
153301051 Ertan Güzel 163311004 Caner Kaçak
163301027 Kerim Hakan SIRRI 163311036 Erolcan Demir
163301023 Emin Ekşi 153301054 Ramazan Mutlu
173301090 Rıdvan BAŞER 153311024 Hatice Büyükşen
173311083 FATİH YILDIZ 163311007 Ayşe Nur Cihan
173311082 Kemal Kolcuoğlu 163311046 Faik Değirmenci
163301043 Şeyma Duman 163311013 Berkay ALGANER
163301050 Ekrem Tınas 163311006 Alper Yetkin
163311037 Nursu Çeviker 133311043 KEMAL SEDAY
163311070 Sadık ŞAHİN 163311027 Kenan GEÇER
163311009 Fatma Feyza Kaya 173311090 Osman DİREK
153301011 Şilan Harmancı 163301039 Ahmet KUYRUKÇU
143311038 Ahmet Baba 153311060 Emirhan IŞIK
153311023 Eda Geçer 153311056 Arif Düzenli
153311043 Sümeyye Karadağ 163301015 Bekir Can Yuva
163301006 Mert Can Akdemir 163311042 Emre Can SEKMEN
163311008 Meryem Şahin 163311034 Emre Tanrıverdi
153301010 Hacer Kübra KILIÇ 153301060 Burak Korman
143301006 Murat Sanık 163311039 Vahide ÖZDEMİR
153311032 Sümeyra Bostancı 163301038 Simay Oymak
143301027 Narin Rabia ŞAHİN 153301063 Sabriye İrem ŞAHİN
143311024 Ayşenur Demirbağ 153311058 Berkay Ceylan
153311059 Ahmet ASLAN 153311054 Atakan Başkaya
143311020 Buse özcan 163301046 Emir BARMANBEY
143311031 FADİME KARAGÖZ 163311019 Zişan Beyda BÜYÜKÖZKAN
143311015 eren çayhan 163301002 Naciye Melda Şen
143301013 Buğra Tuna 153301048 Hacı Metehan Yüksel
153301023 Mehmet Kürşat Melikoğlu 173311091 Hüseyin AY
153301035 Merve Koçak 163301007 Raziye Coşğun
153301037 Ali Estetik 163301049 Beyza Nur Bora
153311070 sacide tekin 163301016 Gülten YILDIZ
163311031 Nisanur Ençkü 173301088 Mücahid AVCI
163311020 Melek gençali 163301011 Muhammed Berkcan AKGÜL
153301049 Yunus YIĞCI 163301032 Ayşegül bozdağ
 

Aşağıdaki ismi yazılı olan öğrencilerimiz işyeri eğitimi dönem tercih formlarını doldurmuş olmalarına rağmen, her iki dönemde de  devamsızlıktan kaldığı ya da ilk 6 dönemden hiç almadığı dersler olması sebebiyle 2019 - 2020 Eğitim - Öğretim yılında İşyeri Eğitimi yapamayacaklardır.

163301078 - YASİN DOĞANŞAH
163301044 - Abdullah Yalçın
163301021 - Furkan melek
163301014 - Furkan Alperne Yıldırım
163311014 - Muhammed Mustafa Balta
163311041 - Yasemin Bilgin
143311034 - Ali Kaplan
163301004 - hasan hüseyin dağaşan
163311073 - FATİH AVCI
163301001 - Adem Enes Polat

 

Bu listeler Bölüm İşyeri Eğitimi Komisyonu tarafından her iki dönemde işyeri eğitimi yapacak öğrencilerin sayıları eşit olacak şekilde, öğrencilerin tercihleri ve notları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu listelerde sonradan değişiklik yapılmayacaktır. Listelerde herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız konu ile ilgili olarak Dr. Öğr. Üyesi Selahattin ALAN (salan@selcuk.edu.tr) ile bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Gizlilik Politikamız
© TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ